World of Blocks 3D

161 kez oynandı
0

Kontroller

MOVE W A S D RUN LEFT SHIFT OPEN THE BLOCKS PANEL Q CHANGE THE BLOCKS ROW TAB SELECT BLOCKS 1 2 3 4 5 6 7 8 HIT BLOCK Mouse Left-Click ROTATE BLOCK R PLACE BRICK X CREATE BLOCK Mouse Right-Click CROUCH C TOURCH L INTERACT T THROW G PAUSE a

Açıklama

Do you like building games? World of Blocks 3D invites you into a completely open and huge craft world. In this world, you can use dozens of items / mines to design most of the things you can imagine and take actions in a world of your own. For example, first design, then fly over your unique design using the flying mode! This wonderful simulation game may become addictive for you. It is possible to design a completely different world in every game.

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.