Cooking Trendy

246 kez oynandı
0

Kontroller

1 Delight customers with well-prepared meals 2 Upgrade your restaurant and kitchen appliances with the gold you get after each level 3 Unlock more delicious ingredients and condiments 4 Cooking games teach you how to do business and quality service 5 Ex

Açıklama

Do you want your food to bring joy to everyone? Theres nothing better than cooking in your own restaurant.Let Cooking Trend make your dreams come true ??When playing Cooking Trend, you will transform into a famous chef, creating delicious dishes to satisfy diners every day.Not only that, you will receive attractive rewards after completing each mission and use them to upgrade items, build your own restaurant.

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.