The Great Mahjong

772 kez oynandı
0

Kontroller

In Mahjong your goal is to find and select identical tiles to clear and remove them off the board The tiles can only be selected if no tiles are on top of it and if its free on either of its sides left or right

Açıklama

The Great Mahjong is an HTML5 online game with a pleasing design and many available layouts. Select a tile and find its matching pair. Complete the board by clearing the board with its tiles. Try to think of ways to maximize your points in Classic mode or clear the board as fast as you can in Time Attack mode! Have fun!

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.