Jungle Adventures

162 kez oynandı
0

Kontroller

Desktop Use the right and left arrow keys of the keyboard to move characters left and right Click the right buttons of the mouse to jump characters Mobile Click on the screen to jump characters And swipe the screen to move left right Controls and I

Açıklama

Let the monkey jump! The more the monkey will jump, the more bananas he will collect. Jungle Adventure is a fun game to play with it’s graphics and sounds. Play attention to the monkey while he jumps. Do not let him fall. Use your keyboard to play the game if you are playing with your computer.

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.