3D Helix Jump Ball

41 kez oynandı
0

Kontroller

- Just hold your finger to increase the rate of ball fall - Dont break or touch the red stacks - When Tapping Action Continuously Happen The Ball Change Into The Fire Ball

Açıklama

3D Helix Jump Ball is a fun and addictive 3D Helix Jump Ball arcade game. Let the ball fall down through the colorful stack platforms. Break the stack with the ball falling from top, escape from obstacles and guide it to victory. If you hit the black piece of the platform with the ball it will shatter into pieces.

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.