Princess Castle Cleaning

227 kez oynandı
0

Kontroller

Mouse click or tap to play Use your mouse to play this game Use the mouse to complete all the cooking steps and to decorate banana split

Açıklama

A huge palace is waiting to get cleaned! Start with the living room cleaning and arranging all the stuff at its place. It’s very dirty all over. Use brushes, mop tools to clear all the spiders and dust. Then clean all the rooms by throwing all the trash into the dustbin and dirt needs to be removed from the ground using vacuum cleaner , mop tools. Repair and fix all the items that are broken. After cleaning rooms of princess now its turn for kitchen cleaning. There is a fire on kitchen everywhere. Blow the fire using fire extinguisher. Put all the burnt stuff into dustbin and clean all the dirt.

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.