Bullet Storm

43 kez oynandı
0

Kontroller

How to play Android Use On-Screen touch buttons to control the gunman aiming PC Use Mouse Left Click to control the gunman aiming

Açıklama

Shoot bullet on head of the bad skeletons. Game starts with an event organised by the Princess to shoot the skeletons. Player has to help the Gunman on aiming and shooting, and collect coins. Be careful! Hit the skeletons wisely either bullet empty gun will over the game. If you like genres such as action games, shooting games or just want to have a good time then this game is for you. Features of this game: High Quality graphics will leave only positive feedback Game size is minimal (but not compromised the graphics) Super simple controls make it easy to start playing Interesting quests let you get bored while playing the game.

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.