Zoological Zeppelin

51 kez oynandı
0

Kontroller

How to play Android Touch and pull the character and release with perfect aim to the next pin to play PC Use Mouse Click to pull the character and release with perfect aim to the next pin to play

Açıklama

The game is all about to rescuing themselves from that Cave.In the path of rescuing there were lots of obstacles to face.The game will run through 3 different levels.In each level you have to deal with different environments and other stuffs.Watchout for the unexpected obstacles and flying monster..If player falls down from the platform, the game will be over. So be wise and control your player as required. If you like genres such as Adventure,Survival,Quest or just want to have a good time then this game is for you.

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.