Skibidi Toilet IO (Dop Dop Yes Yes)

138 kez oynandı
0

Kontroller

Desktop WASD or ZQSD for Player 1 Arrow Keys or UJHK for Player 2 Mobile Touch the left side of the screen to control Analog for Player 1 Touch the right side of the screen to control Analog for Player 2

Açıklama

Skibidi Toilet Io is a hilariously wacky game where your character is a head popping out of a toilet! Choose your head, collect toilet paper to increase your power, and push other toilets out of the bustling arena to claim your supremacy. Brace yourself for the unexpected attacks from other fierce toilet-heads and either ally or duel in a thrilling two-player mode. Will you reign as the supreme throne or be flushed away in this whirlwind of absurd, commode-filled colosseum? Its time to dive in and make a splash!

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.