Siren Head 3 Game

43 kez oynandı
0

Kontroller

Controls W A S D to walk around Mouse to Look around Left Mouse Button to Fire Right Mouse Button to Aim Mouse Wheel To Change Weapons G for Grenades R to Reload F to Interact Left Shift to Run Left CTRL to Crouch X to Prone C to Change Camera View Space

Açıklama

I hope you have fun playing it. In the upcoming 3D horror/shooter game Siren Head Forest Return, you and a companion will have to use an ax and anything else you can find to defeat a creature with a siren head. path. Villages and woodlands are the most common habitats for Siren Head Forest Return. Travelers, hikers, and even young children might fall prey to Siren Head. Siren Heads strategy for luring unsuspecting victims into the jungle may use the sound of a distressed person.

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.