New Bubble Shooter

38 kez oynandı
0

Kontroller

To win clear all the bubbles from the playing field How It rsquo s simple - Use the aiming line to take aim and pop bubbles When doing so keep in mind that bubbles can bounce off walls in unexpected directions - On the left side of the screen you

Açıklama

All these multi-colored bubbles on your screen are ready to be popped! Play this vibrant bubble shooter: it doesn’t have an annoying time limit, so just relax and aim for your best score! Your goal is to pop all the bubbles on the screen by making combos of three or more bubbles of the same color. So why wait? You’ve got this free online game right in front of you, no need to sign up or download anything! Just pop bubbles to your heart’s content! Pop-pop-pop!

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.