Long Neck Run 3D

220 kez oynandı
0

Kontroller

While playing the game Long Neck Run 3D you maneuver using the A-D keys or the left and right arrow keys Your objective is to extend your neck by collecting various colored rings scattered throughout the course There are rings of different colors on th

Açıklama

What will you do if you are tall enough to look down the Effiel Tower? Here is a collecting arcade game with 3D stickman game art animations. Your target is to collect as many of the same colorful rings as your current color as you can while running forward to the finish platform. Then you will see taller and taller buildings and items. I hope you will unlock taller buildings!

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.