Duck X Target

87 kez oynandı
0

Kontroller

Use the mouse cursor to move the sight Left mouse button - shot Also a tap on the device with a touch screen is responsible for moving the sight and the shot

Açıklama

The pond is a great habitat for friendly ducks, but it was captured by evil brethren and marine life. Armed with a gun, shoot at moving targets, but be careful! The faster and more accurately you shoot, the more the time scale will be maintained, which will allow you to score more points. Help your feathered friends protect the pond and bring calm back to it in the shooting gallery Ducks-Target!

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.