Chernobyl Zombie Hell

32 kez oynandı
0

Kontroller

Change weapon Mouse wheel amp 1 2 3 4 5 Grenade G Interact Pick item F Pause P Leaning Q E Lock Unlock Mouse Cursor L Move Arrow keys amp W A S D Look Mouse Shoot Left mouse button Zoom Right mouse button Run Left Shift

Açıklama

It has not been a long time since the explosion (The Chernobyl disaster, 26 April 1986) and all living things in the areas close to the reactor have been greatly affected by the radioactivity. Every week, cleaners are sent to the area to prevent the monsters from being heard. Youre this weeks cleaner. You have to clear zombies, dogs, rats and more. You will start at the regional hospital, then go down to the streets of Chernobyl and finally reach the tunnels under the reactor. Enjoy high quality graphics, a wide variety of weapons and perfectly balanced gameplay.

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.