Bubble Shooter: classic match 3

37 kez oynandı
0

Kontroller

On the computer - Use the pointer and left mouse button to shoot the bubble at the right place On a mobile device - Use your fingers to tap on the screen

Açıklama

Shoot the bubbles to create a combination of three or more bubbles of the same color. The more bubbles in a combination, the more points you earn. If the combination does not come together when firing, then you get a strike. After several strikes, a new row of bubbles appears. The game will end if the bubbles reach the bottom of the screen.

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.